ZIMA Ski Amadé

Nejrozsáhlejší lyžařská oblast Salcburska, která sdružuje 25 lyžařských center!

Nejbližší a po dálnici snadno dostupnou lyžařskou oblastí z ČR, jež uspokojí i nejnáročnější Rolex Replica lyžaře!
Nově - všechny SKIMAPY TOHOTO STŘEDISKA NAJDETE ZDE

 • Pokud máte s sebou děti, můžete navštívit rodinné středisko Dachstein-West (z Ebenu in Pongau směr Annaberg), vzdálené od Ebenu cca. 15 km nebo luxusní Obertauern (z Radstadtu směr Mauterndorf cca. 15 km).

 • V blízkosti oblasti Ski Amadé ještě stojí za to vyzkoušet středisko Lungau (z Radstadtu směr Obertauern cca. 25 km).

AMADE.CZ

Lyžování v celé oblasti Ski Amadé na 1 skipas

Lyžování si užijete na skvěle upravovaných sjezdovkách po celém Ski Amadé na 1 skipas.

 • V průběhu celého dne se můžete občerstvit na četných horských chatách (Jausestation) a během jídla se vyhřívat nebo i trochu opálit na pravém Luxury Replica Watches horském sluníčku.

 • K jaru už mívá slunce velkou sílu, takže jistě se po dovolené vrátíte opáleni.

 • Pokud se Vám po lyžování nechce domů, nenechte si ujít Aprés Ski (taneční zábava v lyžákách na horských chatách).

 • Pro cestu na lyžování i zpět můžete využívat černých skibusů, které Vás zdarma dovezou až pod sjezdovku

CK TRIP nabízí všem svým zákazníkům slevu na skipasy ve Ski Amadé 5% !

Amade

Informace pro lyžaře

■ 95 km 390 km 275 km

125 vleků, 98 sedaček, 47 kabin

 • Přepravní kapacita: 375 000 osob za hodinu

 • Lyžování v nadmořské výšce: 780–2700 m

 • Uměle zasněžováno: 684 km sjezdovek

 • Snowboard extra: 8 snowparků

 • Běžecké stopy: 421 km

Amade     Amade     Amade

Ski Amadé, ráj nejen pro lyžaře - snowtubing nebo dokonce paraglaiding či snowkiting.

Lyžařská oblast Ski Amadé nabízí široké možnosti nejen pro lyžaře, ale i pro freestyle či snowboardisty.
Svůj styl můžete zdokonalit ve 8 snowparcích, od začátečníků po profiparky.

 • Spoustu zábavy si zde užijí i rodiny s dětmi a sáňkami. Vyvézt vzhůru se můžete buď pomocí lanovky, koňského spřežení nebo jednoduše pěšky. Pro děti je ve všech zimních střediscích připraven zajímavý program, někde lze zdarma využít i hlídání pro děti již od 1 roku.
 • Pokud rádi strávíte pohodovou dovolenou, můžete podnikat vycházky do zasněžené krajiny pěšky nebo na saních tažených koňmi.
 • Večer si jistě jděte posedět do některé romantické hospůdky a k pití si můžete dát třeba svařák (Glühwein). Nebo pokud máte Patek Philippe Replica ještě dostatek energie, půjčte si sáně a dopřejte si nenáročný výšlap k horské chatě a dolů můžete sjet na saních. Zajímavou variantou je také luxury replica watches noční procházka s loučemi.

Přejete si zajistit ubytování v Rakousku od CK TRIP? Své poptávky na ubytování zasílejte na info@ck-trip.cz

Poradíme Vám s výběrem ubytování , zajistíme slevu na skipasy 5% a kompletně Vás vybavíme na cestu. Už si Vaši dovolenou můžete replica watches užít bez obav.

Amade     Amade     Amade

Amade     Amade     Amade

Nej z Amadé

Skimapa Amadé 

Tauernská cyklostezka 

 Zápisník

Rakouské Kolorádo & Amadé-bike

Na úpatí Nízkých a Vysokých Taur čekají cykloturisty nejen euforické říční cyklostezky, z nichž nejznámější jsou Tauernská a Enžská, ale také panenská zákoutí, do nichž pronikneme po panoramatických cestách bez náročných stoupání. Cykloturistiku nám zpříjemní občerstvení na četných horských salaších s nezapomenutelnými výhledy. Více ZDE

Více »

Pozvánka: Pohodové cyklotrasy v okolí St. Martina v Rakouském Kolorádu

Nejkrásnější cesty mezi Solnou komorou, Taurami a Dachsteinem
Svatých Martinů můžete v Rakousku navštívit hned několik a každý z nich vás osloví svou osobitou tváří. St. Martin am Tennengebirge v salcburské župě Pongau vám učaruje kontrastem rozkvetlých pastvin s kulisami vápencových masívů Tennengebirge a Salcburských Dolomit, jak místní nazývají Gosauský hřeben s Dachsteinem. Tato oblast má v sobě cosi vznešeného a nezkaženého masovým turismem, což potěší romantické cykloturisty obzvláště. Více ZDE

Více »

Básničky od dětiček ze zájezdu 27301

Děti měly za úkol napsat básničku, povídku, písničku, ....... libovolné délky s tím že by se v ním měli objevit následující slova: Beruška (autobus), Heidi (penzion), Dachstein, pstruh, luk (nebo lukostřelba) a výlet. Čtěte ZDE
Průvodce: Vojta Havlíček, pomocník: Jana Semenská

Více »

Kolem západního Dachsteinu, aneb jak jsem měl svůj harém

Další letošní zájezd s CK Trip směřoval opět do St. Martina am Tennengebirge a sliboval už dopředu krásné a pohodové poježdění. První den jsme se přesunuli busem do Rakouska a po ubytovaní v malebné horské vesničce osedlali naše oře a vyrazili vstříc novým zážitkům. Z celkového počtu 15 klientů, bylo hned 13 duševně krásných a zároveň pohledných žen. Začali jsme jak se patří nahoru do kopce, ale jen kousek a pak už sjíždělo dolů do údolí Lammertal, kde ještě někteří vystoupali nahoru k salaším Aualm, kde je vojenská střelnice, ale naštěstí nás nikoho netrefili, tak jsme mohli zajet ještě do vysoce romantického údolí Neubachtal, což některým děvčatům samo svlékalo raménka od podprsenek . . .

Více »

Od Alp k Dunaji

Téměř nová, sto jedenáct kilometrů dlouhá cyklostezka Traisentalradweg začíná v překrásném poutním Mariazellu v sedle Alp (868 m n. m.) a vede po rovině a z kopce kouzelnou krajinou lemovanou zprvu alpskými vrcholky, živými vesničkami, historickými městy a poli a vinohrady, obklopujícími soutok Traisen s Dunajem (187 m n. m.).

Více »

Audemars Piguet replica ukhttp://replicawatchessale.uk.com/jaeger-lecoultre-grande-reverso-1931-seconde-centrale-replica-watches-uk/Longines replicaAudemars Piguet replicahttp://www.childsplayadventureland.co.uk/test.php?page=cartier-copies.htmlhttp://www.childsplayadventureland.co.uk/test.php?page=cheap-replica-watches.htmlreplica watches ukhttp://replicawatchessale.uk.com/zenith-academy-george-favre-jacot-replica-watches-uk-with-fusee-and-chain-hands-on/http://www.childsplayadventureland.co.uk/test.php?page=Hublot-Replica-Watches.htmlcopy watchesreplica watches usahttp://www.childsplayadventureland.co.uk/test.php?p=Bell-Ross-Replica.htmlBreguet replica ukiwc replica Online Outlet, Cheap Replica Watches UK Store, Swiss Replica Watches Sale, Free UK Shipping!!