ZIMA Ski Amadé

Nejrozsáhlejší lyžařská oblast Salcburska, která sdružuje 25 lyžařských center!

Nejbližší a po dálnici snadno dostupnou lyžařskou oblastí z ČR, jež uspokojí i nejnáročnější  lyžaře!


Nově - všechny SKIMAPY TOHOTO STŘEDISKA NAJDETE ZDE

 

 • Pokud máte s sebou děti, můžete navštívit rodinné středisko Dachstein-West (z Ebenu in Pongau směr Annaberg), vzdálené od Ebenu cca. 15 km nebo luxusní Obertauern (z Radstadtu směr Mauterndorf cca. 15 km).

 • V blízkosti oblasti Ski Amadé ještě stojí za to vyzkoušet středisko Lungau (z Radstadtu směr Obertauern cca. 25 km).

AMADE.CZ

Lyžování v celé oblasti Ski Amadé na 1 skipas!

Lyžování si užijete na skvěle upravovaných sjezdovkách po celém Ski Amadé na 1 skipas.

 • V průběhu celého dne se můžete občerstvit na četných horských chatách (Jausestation) a během jídla se vyhřívat nebo i trochu opálit na pravém horském sluníčku.

 • K jaru už mívá slunce velkou sílu, takže jistě se po dovolené vrátíte opáleni. 

 • Pokud se Vám po lyžování nechce domů, nenechte si ujít Aprés Ski (taneční zábava v lyžákách na horských chatách).

 • Pro cestu na lyžování i zpět můžete využívat černých skibusů, které Vás zdarma dovezou až pod sjezdovku

CK TRIP nabízí všem svým zákazníkům slevu na skipasy ve Ski Amadé 5% !

 

Informace pro lyžaře:

■ 95 km ■ 390 km ■ 275 km

125 vleků, 98 sedaček, 47 kabin

 • Přepravní kapacita: 375 000 osob za hodinu

 • Lyžování v nadmořské výšce: 780–2700 m

 • Uměle zasněžováno: 684 km sjezdovek

 • Snowboard extra: 8 snowparků

 • Běžecké stopy: 421 km 

    

 

Ski Amadé, ráj nejen pro lyžaře - snowtubing nebo dokonce paraglaiding či snowkiting:

Lyžařská oblast Ski Amadé nabízí široké možnosti nejen pro lyžaře, ale i pro freestyle či snowboardisty.
Svůj styl můžete zdokonalit ve 8 snowparcích, od začátečníků po profiparky.

 • Spoustu zábavy si zde užijí i rodiny s dětmi a sáňkami. Vyvézt vzhůru se můžete buď pomocí lanovky, koňského spřežení nebo jednoduše pěšky. Pro děti je ve všech zimních střediscích připraven zajímavý program, někde lze zdarma využít i hlídání pro děti již od 1 roku.

 • Zajímavou zábavou je například metaná či túry na sněžnicích. Na mnohých místech můžete vyzkoušet snowtubing nebo dokonce paraglaiding či snowkiting.

 • Pokud rádi strávíte pohodovou dovolenou, můžete podnikat vycházky do zasněžené krajiny pěšky nebo na saních tažených koňmi.

 • Večer si jistě jděte posedět do některé romantické hospůdky a k pití si můžete dát třeba svařák (Glühwein). Nebo pokud máte ještě dostatek energie, půjčte si sáně a dopřejte si nenáročný výšlap k horské chatě a dolů můžete sjet na saních. Zajímavou variantou je také noční procházka s loučemi.

Přejete si zajistit ubytování v Rakousku od CK TRIP? Své poptávky na ubytování zasílejte na info@ck-trip.cz

Poradíme Vám s výběrem ubytování , zajistíme slevu na skipasy 5% a kompletně Vás vybavíme na cestu. Pak už si Vaši dovolenou můžete užít bez obav. 

          Amade 

Amade     Amade     Amade

Nej z Amadé

Skimapa Amadé 

Tauernská cyklostezka 

 Zápisník

Podél Nisy od pramene k soutoku s Odrou

Pramen Nisy je obestřen zvláštní atmosférou, jakousi kombinací panenské tajemnosti a vzrušivé naděje. Zdejší žula dala Nise do „kolébky" zvláštní, drsnou krásPramen Nisy je obestřen zvláštní atmosférou, jakousi kombinací panenské tajemnosti a vzrušivé naděje. Zdejší žula dala Nise do „kolébky" zvláštní, drsnou krásu, která ji provází až po její soutok s Odrou.u, která ji provází až po její soutok s Odrou. Více ZDE

Více »

Po rovině napříč Alpami

Unikátní zážitek: Jedete téměř po rovině, po cyklostezce, kterou lemuje hradba Vysokých Taur a masívy Vápencových Alp. Stezka vede podél krásných řek  Saalach a Salzach, klikatí se mezi šťavnatými pastvinami, upravenými selskými usedlostmi, míjí úctyhodná vodní díla a nevynechává historická jádra městeček a na závěr i Salcburku. Ubytování na jednom místě nabízí ještě více pohody. Nejoblíbenější zájezd v historii CK TRIP! Více ZDE

Více »

Lungau

Pohlazení pro vnímavé milovníky panenské přírody, korunované účastí na folklórních slavnostech. Lungau leží na jižní straně Alp mezi 1000 až 3000 m n. m. a chlubí se největším počtem slunečních dní v Rakousku. Hvězdicově z něj vybíhá 15 údolí, do nichž pronikneme po idylických silničkách a po cyklostezkách podél  potůčků bez významného stoupání. Zúčasníme se slavnosti Prangstangentragen (24.6.) - krojovaný průvod s tyčemi zdobenými 60 000 květinami, a slavnostního průvodu obra Samsona (15.8.). Idylu navštívených alpských údolí dokreslí příjemné pobytové místo, středověký Mauterndorf a hradem, hospůdkami a koupalištěm. Více ZDE

Více »