ZIMA - Amade.cz

ZIMA Ski Amadé

Nejrozsáhlejší lyžařská oblast Salcburska, která sdružuje 25 lyžařských center!

Nejbližší a po dálnici snadno dostupnou lyžařskou oblastí z ČR, jež uspokojí i nejnáročnější  lyžaře!
Nově - všechny SKIMAPY TOHOTO STŘEDISKA NAJDETE ZDE

 

 • Pokud máte s sebou děti, můžete navštívit rodinné středisko Dachstein-West (z Ebenu in Pongau směr Annaberg), vzdálené od Ebenu cca. 15 km nebo luxusní Obertauern (z Radstadtu směr Mauterndorf cca. 15 km).

 • V blízkosti oblasti Ski Amadé ještě stojí za to vyzkoušet středisko Lungau (z Radstadtu směr Obertauern cca. 25 km).

AMADE.CZ

Lyžování v celé oblasti Ski Amadé na 1 skipas

Lyžování si užijete na skvěle upravovaných sjezdovkách po celém Ski Amadé na 1 skipas.

 • V průběhu celého dne se můžete občerstvit na četných horských chatách (Jausestation) a během jídla se vyhřívat nebo i trochu opálit na pravém Luxury Replica Watches horském sluníčku.

 • K jaru už mívá slunce velkou sílu, takže jistě se po dovolené vrátíte opáleni.

 • Pokud se Vám po lyžování nechce domů, nenechte si ujít Aprés Ski (taneční zábava v lyžákách na horských chatách).

 • Pro cestu na lyžování i zpět můžete využívat černých skibusů, které Vás zdarma dovezou až pod sjezdovku

CK TRIP nabízí všem svým zákazníkům slevu na skipasy ve Ski Amadé 5% !

Amade

Informace pro lyžaře

■ 95 km 390 km 275 km

125 vleků, 98 sedaček, 47 kabin

 • Přepravní kapacita: 375 000 osob za hodinu

 • Lyžování v nadmořské výšce: 780–2700 m

 • Uměle zasněžováno: 684 km sjezdovek

 • Snowboard extra: 8 snowparků

 • Běžecké stopy: 421 km

Amade     Amade     Amade

 

Ski Amadé, ráj nejen pro lyžaře - snowtubing nebo dokonce paraglaiding či snowkiting.

Lyžařská oblast Ski Amadé nabízí široké možnosti nejen pro lyžaře, ale i pro freestyle či snowboardisty.
Svůj styl můžete zdokonalit ve 8 snowparcích, od začátečníků po profiparky.

 • Spoustu zábavy si zde užijí i rodiny s dětmi a sáňkami. Vyvézt vzhůru se můžete buď pomocí lanovky, koňského spřežení nebo jednoduše pěšky. Pro děti je ve všech zimních střediscích připraven zajímavý program, někde lze zdarma využít i hlídání pro děti již od 1 roku.
 • Zajímavou zábavou je například metaná či túry na sněžnicích. Na mnohých místech můžete vyzkoušet snowtubing nebo dokonce paraglaiding či snowkiting.
 • Pokud rádi strávíte pohodovou dovolenou, můžete podnikat vycházky do zasněžené krajiny pěšky nebo na saních tažených koňmi.
 • Večer si jistě jděte posedět do některé romantické hospůdky a k pití si můžete dát třeba svařák (Glühwein). Nebo pokud máte Patek Philippe Replica ještě dostatek energie, půjčte si sáně a dopřejte si nenáročný výšlap k horské chatě a dolů můžete sjet na saních. Zajímavou variantou je také luxury replica watches noční procházka s loučemi.

Přejete si zajistit ubytování v Rakousku od CK TRIP? Své poptávky na ubytování zasílejte na info@ck-trip.cz

Poradíme Vám s výběrem ubytování , zajistíme slevu na skipasy 5% a kompletně Vás vybavíme na cestu. Už si Vaši dovolenou můžete užít bez obav.

Amade     Amade     Amade

Amade     Amade     Amade

Cheap Rolex Replica IWC Replica Watches Cheap Hublot Replica Cheap Patek Philippe Replica www.replicamenwatches.com Tag Heuer Replica Watches Tag Heuer Replica

Nej z Amadé

Skimapa Amadé 

Tauernská cyklostezka 

 Zápisník

Podél Nisy od pramene k soutoku s Odrou

Pramen Nisy je obestřen zvláštní atmosférou, jakousi kombinací panenské tajemnosti a vzrušivé naděje. Zdejší žula dala Nise do „kolébky" zvláštní, drsnou krásPramen Nisy je obestřen zvláštní atmosférou, jakousi kombinací panenské tajemnosti a vzrušivé naděje. Zdejší žula dala Nise do „kolébky" zvláštní, drsnou krásu, která ji provází až po její soutok s Odrou.u, která ji provází až po její soutok s Odrou. Více ZDE

Více »

Po rovině napříč Alpami

Unikátní zážitek: Jedete téměř po rovině, po cyklostezce, kterou lemuje hradba Vysokých Taur a masívy Vápencových Alp. Stezka vede podél krásných řek  Saalach a Salzach, klikatí se mezi šťavnatými pastvinami, upravenými selskými usedlostmi, míjí úctyhodná vodní díla a nevynechává historická jádra městeček a na závěr i Salcburku. Ubytování na jednom místě nabízí ještě více pohody. Nejoblíbenější zájezd v historii CK TRIP! Více ZDE

Více »

Lungau

Pohlazení pro vnímavé milovníky panenské přírody, korunované účastí na folklórních slavnostech. Lungau leží na jižní straně Alp mezi 1000 až 3000 m n. m. a chlubí se největším počtem slunečních dní v Rakousku. Hvězdicově z něj vybíhá 15 údolí, do nichž pronikneme po idylických silničkách a po cyklostezkách podél  potůčků bez významného stoupání. Zúčasníme se slavnosti Prangstangentragen (24.6.) - krojovaný průvod s tyčemi zdobenými 60 000 květinami, a slavnostního průvodu obra Samsona (15.8.). Idylu navštívených alpských údolí dokreslí příjemné pobytové místo, středověký Mauterndorf a hradem, hospůdkami a koupalištěm. Více ZDE

Více »