Lyžování, Gastein, Salcbursko

Nechte si zdát sen o pravé zimě!

 • Modrá obloha nad horskými úbočími pokrytými bohatou nadílkou sněhu, dým stoupající z komína typické horské chaty. Cinkání zvonků na saních tažených koňmi, blahodárné pocity uvolnění v horkých pramenech. sonna.com.ua/catalog/podushki/

 • Tento sen se jmenuje lyžařská dovolená v Gasteinu! 

amade.cz

 • Příznivci zimních sportů jakéhokoliv druhu, rodiny s dětmi, rozvážní průzkumníci zimní krajiny a sportovci šplhající po ledových stěnách jsou v Gasteinertalu opravdu na správném místě.

 • Je jedno, zda lyžujete, jezdíte na snowboardu nebo jste vyznavači carvingu - ve čtyřech lyžařských oblastech v Gasteinu se 200 kilometry zasněžených sjezdovek si každý najde svou vysněnou trať!

 • Běžkaři a turisté na sněžnicích zde ocení ticho a odloučenost této přírodní krajiny.

 • Na rodiny s dětmi zde čekají speciální nabídky: od kvalitně vedených lyžařských kurzů už pro ty nejmenší přes horské chaty, které pamatují na dětské návštěvníky, až po zábavu při večerním sáňkování!

 • Lyžařské školy v Gasteinu přivedou na sjezdovky začátečníky i profesionály.

 • Půjčování horkých novinek mezi lyžemi a příslušenstvím Vám garantuje úspěch od samého začátku.

amade.cz

Gasteinské termální lázně jsou napájeny sedmnácti horkými prameny, v nichž se budete moci pohodlně protáhnout po dni plném zážitků a sportovních výkonů.

 • Utužte své zdraví, kondici a osobní pohodu v léčivé vodě!

 • Velký výběr rozmanitých akcí a pohostinských služeb, od útulné koliby až po elegantní kasino, Vás večer ještě vyláká z Vašeho hnízdečka v některém z pohostinných hotelů a ubytovacích zařízení v Gasteinu. A poté můžete znovu snít a pohodlně si představovat další skvělý den naplněný lyžováním v Gasteinertalu!

amade.cz

Rodinná dovolená v oblasti Amadé 

 • Plánujete dovolenou v Rakousku v oblasti Ski Amadé? Rádi byste získali nějaké tipy na výlety pěšky, na kole či autem? Pak jste tu správně! Na těchto stránkách najdete bohatou nabídku turisticky zajímavých míst od památek, přes přírodní krásy až po technické stavby či rozhledny. Nechte se inspirovat a pokud budete mít nějaký zajímavý tip, o kterém nevíme, rádi se inspirujeme. Napište nám.

 • Oblast Amadé je skvělou volbou pro strávení Vaší dovolené. Ať na lyžích, v pohorákách či na kole - Rakousko Vám má vždy co nabídnout. Turistického průvodce po oblasti si můžete zakoupit v každém informačním centru a pokud alespoň trochu ovládáte němčinu, personál informačních center je vždy milý a ochotný Vám poradit. Navíc je možné získat mnoho map a plánků v informačních centrech zdarma.

AMADE

CK TRIP Vám pomůže s výběrem ubytování 

 • Pokud chcete jet na dovolenou s rodinou, doporučujeme Vám ubytování v apartmánu s kuchyňkou, který Vám nabídne vždy dostatek pohodlí a navíc si po návratu z výletu můžete ve vybavené kuchyňce uvařit něco k jídlu a nemusíte se spoléhat na nabídku místních restaurací. CK TRIP Vám ochotně poradí s výběrem nejvhodnějšího místa i typu ubytování.

AMADE         AMADE         AMADE         AMADE

Zájezdy do této oblasti pořádá CK TRIP.

Přejete si zajistit ubytování v Rakousku od CK TRIP? Své poptávky na ubytování zasílejte na info@ck-trip.cz  

Poradíme Vám s výběrem ubytování a kompletně Vás vybavíme na cestu. Už si Vaši dovolenou můžete užít bez obav.

Nej z Amadé

Skimapa Amadé 

Tauernská cyklostezka 

 Zápisník

Rakouské Kolorádo & Amadé-bike

Na úpatí Nízkých a Vysokých Taur čekají cykloturisty nejen euforické říční cyklostezky, z nichž nejznámější jsou Tauernská a Enžská, ale také panenská zákoutí, do nichž pronikneme po panoramatických cestách bez náročných stoupání. Cykloturistiku nám zpříjemní občerstvení na četných horských salaších s nezapomenutelnými výhledy. Více ZDE

Více »

Pozvánka: Pohodové cyklotrasy v okolí St. Martina v Rakouském Kolorádu

Nejkrásnější cesty mezi Solnou komorou, Taurami a Dachsteinem
Svatých Martinů můžete v Rakousku navštívit hned několik a každý z nich vás osloví svou osobitou tváří. St. Martin am Tennengebirge v salcburské župě Pongau vám učaruje kontrastem rozkvetlých pastvin s kulisami vápencových masívů Tennengebirge a Salcburských Dolomit, jak místní nazývají Gosauský hřeben s Dachsteinem. Tato oblast má v sobě cosi vznešeného a nezkaženého masovým turismem, což potěší romantické cykloturisty obzvláště. Více ZDE

Více »

Básničky od dětiček ze zájezdu 27301

Děti měly za úkol napsat básničku, povídku, písničku, ....... libovolné délky s tím že by se v ním měli objevit následující slova: Beruška (autobus), Heidi (penzion), Dachstein, pstruh, luk (nebo lukostřelba) a výlet. Čtěte ZDE
Průvodce: Vojta Havlíček, pomocník: Jana Semenská

Více »

Kolem západního Dachsteinu, aneb jak jsem měl svůj harém

Další letošní zájezd s CK Trip směřoval opět do St. Martina am Tennengebirge a sliboval už dopředu krásné a pohodové poježdění. První den jsme se přesunuli busem do Rakouska a po ubytovaní v malebné horské vesničce osedlali naše oře a vyrazili vstříc novým zážitkům. Z celkového počtu 15 klientů, bylo hned 13 duševně krásných a zároveň pohledných žen. Začali jsme jak se patří nahoru do kopce, ale jen kousek a pak už sjíždělo dolů do údolí Lammertal, kde ještě někteří vystoupali nahoru k salaším Aualm, kde je vojenská střelnice, ale naštěstí nás nikoho netrefili, tak jsme mohli zajet ještě do vysoce romantického údolí Neubachtal, což některým děvčatům samo svlékalo raménka od podprsenek . . .

Více »

Od Alp k Dunaji

Téměř nová, sto jedenáct kilometrů dlouhá cyklostezka Traisentalradweg začíná v překrásném poutním Mariazellu v sedle Alp (868 m n. m.) a vede po rovině a z kopce kouzelnou krajinou lemovanou zprvu alpskými vrcholky, živými vesničkami, historickými městy a poli a vinohrady, obklopujícími soutok Traisen s Dunajem (187 m n. m.).

Více »