Pension Heidi ve Ski Amadé pro lyžaře i turisty

Sháníte ubytování v blízkosti Ski Amadé nebo Dachstein-West?

Prohlédněte si náš apartmánový dům Heidi ZDE.

UBYTOVÁNÍ V ALPÁCH

Nabízíme ubytování ve 2lůžkových pokojích a apartmánech pro 2-6 osoby v nově rekonstruovaném
apartmánovém domě Heidi v St. Martin am Tennengebirge v Salcbursku.
Celková kapacita Pensionu Heidi je 40-58 lůžek včetně přistýlek.


Po lyžování můžete s přáteli posedět ve společenské místnosti.

 

POPTÁVKY ZASÍLEJTE NA: info@ck-trip.cz

Rezervace:  tel.:   + 420 777 711 734  
e-mail:
  info@ck-trip.cz

 ubytování v alpách

Pro skupiny je k dispozici společenská místnost pro 45 osob (vhodná pro posezení či seminář).
Stravování vlastní ve vybavených kuchyňkách apartmánů či zajistíme společné formou polopenze či plné penze.

 

Ceny: ZDE
Základní cena 790Kč/os./noc

Cena zahrnuje: povlečení, ručníky, spotřebu vody a energie a pobytovou taxu.

Cena nezahrnuje: závěrečný úklid (500/750 Kč dle velikosti apartmánu)

Stravování buď vlastní (v kuchyňkách apartmánů), nebo polopenze (český personál).

Cena polopenze činí 320Kč/os./den (snídaně formou bufetu+večeře).

 

 

Poloha penzionu je vhodná pro aktivní dovolenou:

1. Cykloturistiku na Tauernské, Enžské a dalších cyklostezkách, pěší turistiku v Tennengebirge, Taurách, Dachsteinu a Solné komoře, též s využitím lanovek.
2. Pro poznávací výlety po Salcbursku, Salcburk, Hallein, Solná komora, Schladming, Altenmarkt, Bischofshofen, solné doly, atrakce pro rodiny s dětmi.
3. Pro relaxaci v této malebné horské obci či v alpských termálech v Altenmarktu (www.thermeamade.at ), v Gasteinu (www.alpentherme.com ; www.felsentherme.com ), v Gollingu (www.aqua-salza.at ) či v Bad Ischl (www.eurothermen.at )

 

Lyžování ve Ski Amadé - to je zážitek pro sportovce i rodiny s dětmi:

Lyžování ve Ski Amadé, nejrozsáhlejší lyžařské oblasti Rakouska, se pro Vás stane nezapomenutelným zážitkem. Ski Amadé sdružuje 25 lyžařských středisek a nabízí 97 km černých sjezdovek, 483 km červených sjezdovek a 280 km modrých sjezdovek. Můžete navštívit i světoznámý Schladming nebo termální prameny v údolí Gasteinu. Ski Amadé nabízí dostatek možností pro sportovce i rodiny s dětmi.

8 km od našeho ubytování v apartmánech Heidi se nalézá rodinné lyžařské středisko Dachsten-West se 100 km sjezdovek.

Z dalších lyžařských středisek do 50 km od ubytování můžeme jmenovat třeba Obertauern nebo Lungau.

Ski Amadé je po dálnici snadno dostupné a cesta z ČR Vám zabere přibližně 6-7 hodin.

 

Apartmánový dům v horské obci St. Martin:

Apartmánový dům Heidi najdete v centru horské obce St. Martin am Tennengebirge. St. Martin, avšak na poměrně klidném místě.  Ski Amadé vzdáleno cca. 20 km, oblast Dachstein-West cca. 8 km. Do oblasti Dachstein-West můžete v hlavní sezóně a vedlejší sezóně dojíždět ZDARMA skibusem. Pobytový St. Martin je idylickou horskou obcí s dobrou infrastrukturou, obchody, restauracemi, bary, apré-ski a 3 lyžařskými vleky a snowtubingem.

Tip: upravované běžecké stopy vedou bezprostředně kolem apartmánového domu.

 

Vybavení apartmánového domu Heidi:

Apartmánový dům Heidi nabízí ubytování pro 40-58 osob v apartmánech včetně přistýlek různé skladby pro 2 - 8 osob s 2 - 4lůžkovými ložnicemi (3. a 4. lůžko = přistýlka), vybavenou kuchyňkou, posezením, sat. TV (vč. českých programů), příslušenstvím.

V apartmánovém domě k dispozici stolní fotbal, stolní tenis, společenská místnost, možnost posezení (nápoje z vlastních zdrojů či za Kč), TV.

 

Apartmánový dům Heidi je to pravé i pro Vaši letní či zimní dovolenou:

V apartmánovém domě Heidi se můžete ubytovat i v létě.

V oblasti Salcburska se dá podnikat spoustu aktivit od turistiky přes cykloturistiku, jízdu na koních, rafting až po golf. Terén je vhodný i pro MTB.

CK TRIP do této oblasti s ubytováním v apartmánech Heidi pořádá cykloturistické zájezdy.

 ubytování v alpách

 

Více info na www.apartmany-heidi.cz

Nej z Amadé

Skimapa Amadé 

Tauernská cyklostezka 

 Zápisník

Podél Nisy od pramene k soutoku s Odrou

Pramen Nisy je obestřen zvláštní atmosférou, jakousi kombinací panenské tajemnosti a vzrušivé naděje. Zdejší žula dala Nise do „kolébky" zvláštní, drsnou krásPramen Nisy je obestřen zvláštní atmosférou, jakousi kombinací panenské tajemnosti a vzrušivé naděje. Zdejší žula dala Nise do „kolébky" zvláštní, drsnou krásu, která ji provází až po její soutok s Odrou.u, která ji provází až po její soutok s Odrou. Více ZDE

Více »

Po rovině napříč Alpami

Unikátní zážitek: Jedete téměř po rovině, po cyklostezce, kterou lemuje hradba Vysokých Taur a masívy Vápencových Alp. Stezka vede podél krásných řek  Saalach a Salzach, klikatí se mezi šťavnatými pastvinami, upravenými selskými usedlostmi, míjí úctyhodná vodní díla a nevynechává historická jádra městeček a na závěr i Salcburku. Ubytování na jednom místě nabízí ještě více pohody. Nejoblíbenější zájezd v historii CK TRIP! Více ZDE

Více »

Lungau

Pohlazení pro vnímavé milovníky panenské přírody, korunované účastí na folklórních slavnostech. Lungau leží na jižní straně Alp mezi 1000 až 3000 m n. m. a chlubí se největším počtem slunečních dní v Rakousku. Hvězdicově z něj vybíhá 15 údolí, do nichž pronikneme po idylických silničkách a po cyklostezkách podél  potůčků bez významného stoupání. Zúčasníme se slavnosti Prangstangentragen (24.6.) - krojovaný průvod s tyčemi zdobenými 60 000 květinami, a slavnostního průvodu obra Samsona (15.8.). Idylu navštívených alpských údolí dokreslí příjemné pobytové místo, středověký Mauterndorf a hradem, hospůdkami a koupalištěm. Více ZDE

Více »